Yasal Bilgiler

Aşağıdaki yönergeler ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile bağlı kuruluşları için geçerlidir.

Web sitelerin kullanımı, ürün sorumluluğu

Bu web sitelerinde yer alan bilgiler bağlayıcı değildir ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sadece bilgilendirici niteliktedir ve teklifleri ilgili yasal düzenlemelerde tanımlandıkları gibi temsil etmez. Daha ayrıntılı bilgi ve sözleşme şartları ilgili yetkili satıcıdan elde edilebilir. Sunulan mallarla ilgili bir sözleşmenin web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak oluşturulması mümkün değildir.

Bu web sitelerindeki bilgiler, tanımlanan ürün ve hizmetler, önceden bildirilmeksizin ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya güncellenebilir. Başka bir yerde açıkça belirtilmedikçe ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. web siteleri, açık ya da dolaylı olarak belirtilmiş, ilgili bilgilerin geçerliliği, doğruluğu, eksiksizliği ve kalitesi de dahil olmak üzere, ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafında sorumluluk doğuracak nitelikler ile ilgili hiçbir garanti ya da bilgi içermez.

ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. eb siteleriyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Herhangi bir doğrudan veya dolaylı kayba/zarara karşı sorumluluk, hukuki dayanağı ne olursa olsun web sitelerine erişiminiz veya siteleri kullanmanızdan kaynaklanan tazminat ve/veya dolaylı hasar talepleri, özellikle bilgisayar ortamınıza virüs bulaşması da dahil olmak üzere, burada hariç tutulmuştur.

Yükümlülüklerin varlığı ve yerine getirilmesi ve ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Continental ürün ve hizmetleri ile ilgili sorumluluğu, yalnızca ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her durumda geçerli standart hüküm ve koşullarının güncel sürümü ile bağlantılı olarak ilgili sözleşme anlaşmalarına tabidir.

Dış bağlantılar hakkında uyarı

Teklifimiz, içeriği ile ilgili bir etkiye sahip olmadığımız üçüncü taraflara ait dış web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle bu farklı içerik için hiç bir sorumluluk da kabul edemeyiz. Bağlantı verilen sayfaların içeriğinden daima sayfanın kendi tedarikçisi veya operatörü sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar bağlantıların oluşturulduğu zamanda muhtemel yasa ihlalleri bakımından kontrol edilmiştir. Bağlantıların oluşturulduğu zamanda yasaya aykırı içerik belirlenmemiştir. Ancak bağlantı verilen sayfaların içeriğinin sürekli şekilde incelenmesi bir yasa ihlali hakkında somut belirti bulunmadan makul değildir. Bunların herhangi bir yasayı ihlal ettiği bulunduğu takdirde ilgili bağlantıları hemen kaldıracağız.

Ürünün dünya çapında kullanılabilirliği

u web sitesi ülkenizde henüz satışa sunulmamış ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ürünleri ile ilgili bilgi içerebilir. Bu tür bilgilerin varlığı, ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ürünün dünyanın her yerinde satışa sunulacağını bildirmeyi amaçladığı anlamına gelmemektedir. Henüz sizin için erişilebilir olmayan ürünler ile ilgili gelecek planları hakkında daha fazla bilgi için lütfen ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcınıza veya temsilcinize danışın.

Ticari markalar ve telif hakkı

Bu web sitelerinde görülecek ticari markalar ve logolar (”ticari markalar”), ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin veya yan kuruluşlarının mülkiyetindedir. Bu web sitelerinde yer alan bilgilerin hiçbiri lisans verme veya ticari marka kullanma izni olarak yorumlanmamalıdır. Bunun için ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin açık yazılı izni gereklidir. Bu ticari markaların izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. dünyanın her yerinde fikri mülkiyet haklarını her durumda geçerli olan yasalara tabi tutacaktır.

Telif hakkı © 2018 ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.. Tüm hakları saklıdır. Bu web sayfalarında yer alan bütün metinler, resimler, grafikler, animasyonlar, videolar, müzikler, sesler ve diğer materyaller ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ve yan kuruluşlarının telif hakkına ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. ContiTech Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu web sitesinde yer alan materyallerin seçimi, koordinasyonu ve düzenlemesi konusunda telif hakkına sahiptir. Bu materyaller ticari kullanım veya dağıtım amacıyla kopyalanamaz. Değiştirilemez ve diğer web sitelerine aktarılamazlar.